Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Zdrowie

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich treningach czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]