Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Zdrowie

Na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, wykrawalnię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]