Vitberg – Pracownia Wibroterapii w Krakowie rozpoczyna działanie

Zdrowie

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz w tym miejscu

W 2018 r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z produktami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Będą w niej również prowadzone zajęcia dla studentów AWF-u z dziedziny odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii oraz kosmetologii. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć także do powysiłkowej regeneracji zawodników. Rozgłos krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział produkty firmy Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty badań mogą pomóc w modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z dziedziny biochemii i fizjologii. Analizie poddany zostanie wpływ wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki analiz będą konfrontowane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]