Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Zdrowie

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skupić się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]