Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Zdrowie

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]