Vitberg opinie

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zdrowie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Kolana lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym domu.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]