Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Zdrowie

Na psychoterapia-uk.pl uzyskasz pomoc polskiego psychologa Birmingham

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj zjawisko to jest trochę mniejsze, ale ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie w UK. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi samodzielnie uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują mnóstwo problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również kłopoty z dostaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni z. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas sesji będą powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339