Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Zdrowie

Dowiedz się więcej o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]