Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Zdrowie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na urodaizdrowie.pl

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesiącu użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]