„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Zdrowie

Skieruj się na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, ból ramion i szyi oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]