Zastosowanie blachy trapezowej

Usługi branży budowlanej Zakupy

Jeśli chcesz kupić trapez na dach, koniecznie wejdź na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a jednocześnie wytrzymałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie także wspaniale prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08