Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Usługi branży budowlanej Zakupy

Więcej o drzwiach zewnętrznych dwuskrzydłowych na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne mają kilka zadań – ochraniają mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od hałasu docierającego z ulicy i strzegą przed wtargnięciem złodziei. Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne – komfort cieplny oraz solidność

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoje właściwości i wytrzymałość od lat cieszą się dużą popularnością. Ekologiczny materiał świetnie się prezentuje i da się go wykończyć na różne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż w mieszkaniu odczuwamy komfort termiczny, a jednocześnie koszty ogrzewania nie są za wysokie. Szukając drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm albo 68 mm. Ze względu na swoje właściwości ogromnym powodzeniem wyróżniają się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne, zatem wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

W sprzedaży można znaleźć także drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w przypadku nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niesztampowy design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje indywidualny projekt na zlecenie, a równocześnie zapewni kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, trzeba także uwydatnić inne atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, skutkiem tego sforsowanie ich jest utrudnione. Zapewnia to domownikom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne są wyposażone też trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W toku wytwarzania współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najlepszej jakości środki impregnujące, które chronią ich powierzchnię przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]