Wyjątkowe kolczyki z koralem

Kosztowności Zakupy

Jeśli chcesz kupić kolczyki z koralem, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. Dawniej, korale zawieszane nad kołyskami niemowląt w celu ochrony przed złą energią. Używane były do leczenia chorób gardła oraz do szybszego gojenia ran. Według części osób, koral redukuje lęki i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga również przy zdobywaniu zdolności dyplomatycznych. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można nosić codziennie, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych ludowością.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]