Szukasz dobrego wina? Skorzystaj z oferty sklepu z winem

Zakupy

W tym miejscu zapoznasz się z pełnym asortymentem sklepu z winem Kraków.

Wino to popularny współtowarzysz romantycznych kolacji, firmowych eventów oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa wśród wszystkich alkoholi.

Kupowanie w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Organizując dużą uroczystość bądź wybierając wino dla własnej przyjemności zazwyczaj sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim markecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w niskiej cenie, aczkolwiek raczej nie oferowane są tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym aromacie. Prócz tego częstokroć przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, gdyż załoga sklepu na ogół nie posiada należytej wiedzy, by rzetelnie pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym doborze wina pod konkretne danie lub które szukają nowych, niecodziennych smaków wina, powinni zatem skorzystać z doświadczenia i pasji pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – wino, szkolenia i degustacje

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie posiada w sprzedaży nie tylko starannie wybrane wino z całego świata (m.in.. z Niemiec czy ze Słowacji, ale też nalewki, miody pitne i cydry oraz ręcznie sporządzane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są również wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które rewelacyjnie sprawdzą się na spotkaniach z większą ilością uczestników i których atutem jest bardzo korzystny stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości napoju. Sklep Winnica sam importuje wina, więc sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na lokalnym rynku. Winnica prowadzi też szkolenia i degustacje, a na specjalne zlecenie odnajduje i sprowadza do Polski perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu solenizantowi prezentu z winem.

Nasze dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]