Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Hobby i rekreacja Zakupy

Chcesz kupić akcesoria jeździeckie? Sprawdź horse-trade.pl

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]