Skanery 3D. Jakie marki oferuje dystrybutor?

Technologie Zakupy

Jeśli chcesz zamówić skanery 3D, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/rj8pf5j

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt od następujących producentów:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad 15-stu lat (od 2004 roku) wytwarza wysokiej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, jest również autorem szeregu patentów – do 2015 roku sfinalizowali ich łącznie kilkaset ( między innymi na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle, budownictwie i szeregu innych sektorach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest redukcja nakładów na produkcję, a jednocześnie podniesienie jakości oraz podwyższenie wydajności.

Skanery 3D DOF – cechy kolekcji Freedom, Swing oraz Edge

Rozróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D firmy DOF:
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), nieskomplikowaną obsługą oraz ogromną wydajnością i prędkością pomiarów. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – wykorzystane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości gwarantują efekt w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najprecyzyjniej działająca. Za sprawą zastosowania technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybkie działanie, komfortowa i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne plusy urządzeń z linii Freedom.
– Edge – to linia produktów cechujących się dokładnością oraz szybkością. Dzięki aż sześciu metod skanowania do wyboru można jeszcze staranniej dostroić możliwości sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji zapewniają wysoką dokładność skanów, a jednocześnie są proste w obsłudze oraz skuteczne. Umożliwiają skanowanie również elementów o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), z tej przyczyny są stosowane w protetyce i ortodoncji.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla producentów obuwia oraz ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Ponadprzeciętną szybkością działania – skanowania zajmuje maksymalnie 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje znakomite odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest skierowany przede wszystkim do producentów obuwia, ortopedów oraz rehabilitantów. Dokładność jego działania jest wykorzystywana do odwzorowywania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D nie są obecnie dużym kosztem

Skan 3D i druk 3D stale się rozwijają, a każde kolejne usprawnienia powodują użycie coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz półproduktów. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich koszt sukcesywnie spadają. Niegdyś były to urządzenia, które posiadały wyłącznie największe marki, obecnie wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet mała firma. W ofercie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tys. złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niewielkich gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa dokładnie, szybko, a przy tym odwzorowuje wszystkie detale.

Skanery 3D – sklep stacjonarny lub e-sklep?

Czy wygodniej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia opcja zrobienia ich o dowolnej godzinie, jak również nielimitowany czas, by dogłębnie przemyśleć wybór sprzętu dostosowanego do naszych potrzeb. Atuty zakupów stacjonarnych? Skorzystanie z porady rzeczoznawców i sposobność obejrzenia urządzeń na żywo. Ale można połączyć jedno z drugim – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a następnie umówić się (mailowo, telefonicznie lub przy pomocy formularza kontaktowego) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, zatem najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia kompleksową obsługę posprzedażową, warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia i pomoc techniczną.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]