Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Zakupy

Dowiedz się, gdzie kupić celebrytkę

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, żyletka, słonik i symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]