Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Zagadnienia motoryzacyjne Zakupy

Dowiedz się więcej o częściach Renault na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]