Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

Zakupy

Sprawdź, gdzie zamówić artykuły higieniczne

Aby utrzymać porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów czy też wykwitów pleśni.

Konserwacja powierzchni przy użyciu chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na zabezpieczenie oraz pielęgnację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy pośród nich środki chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony metali przed korozją, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]