Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Zakupy

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, i całoroczne. Dobór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu oraz trwałe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.