Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Zakupy

Szukasz etykiet weselnych? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na wesele, Sylwestra czy urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na weselach trunki nie tylko stoją na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, na których można ulokować informację o imionach Pana i Pani Młodej, wyrazy podziękowania bądź miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdabiaj swoje przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz własne wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]