Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Kosztowności Zakupy

Więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo dostępności wielu nowych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest pewnego typu ozdobą człowieka, a także umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie oraz panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]