Nie przepłacaj za rolety okienne

Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest wiele fasonów okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Jest to zazwyczaj poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Ze względu na zastosowanie można podzielić rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ rekomenduje się do okien o niestandardowych rozmiarach, z większą liczbą modułów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są tanie?

Z uwagi na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak wciąż rosnące grono producentów, aktualnie rolety możesz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że taka osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjna, dlatego miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.