Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Hobby i rozrywka Zakupy

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotów na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy także kilka kolorów maskownic.