Najpopularniejsze akcesoria motocyklowe

Zakupy

Chcesz kupić akcesoria motocyklowe? Wejdź na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Jazda na na motorze to czysta radość. Są metody na to, żeby podróż jednośladem dawała o wiele więcej uciechy, a przy tym była bezpieczniejsza i wygodniejsza bezpieczne oraz wygodniejsze. Umożliwią to pewne akcesoria, w które każdy motocyklista powinien zaopatrzyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest spory i znajdą się tu produkty, w których najistotniejsza jest ergonomiczność, jak i gadżety, które poprawią prezencję maszyny. Opiszemy te najciekawsze oraz szczególnie użyteczne.

Akcesoria motocyklowe, które osłonią kierowcę przed mocnym pędem powietrza

Im większą mamy prędkość, tym bardziej natężony i silniejszy nurt powietrza naciera na twarz motocyklisty. Wiąże się to wieloma niedogodnościami. Silny podmuch wiatru powoduje, iż intensywniej odczuwamy chłód. Powietrze o dużej prędkości natęża też poziom hałasu docierający do motocyklisty oraz powoduje, że na przesłonie kasku rozpryskują się owady, co znacznie obniża widoczność. Podobnym problemom można jednak zapobiec montując deflektor, który przekieruje strumień powietrza w górę.

Praktyczne akcesoria motocyklowe – specjalny uchwyt dla pasażera oraz crash pady

Przydatny uchwyt dla pasażera

Motocykliści często przewożący pasażerów powinni zadbać o ich bezpieczeństwo oraz komfort. W takim wypadku nieodzowny jest specjalny uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu lepszą równowagę.

Crash pady i tank pady

Podróż na motorze niestety nierozerwalnie związana jest z ryzykiem upadku. Ostrożny i spokojny styl prowadzenia jednośladu znacznie zmniejsza to niebezpieczeństwo, jednakże nie usuwa go całkowicie. Oprócz zabezpieczenia samego prowadzącego, trzeba zatroszczyć się też o ochronę motocykla. Tutaj pomogą crash pady oraz tank pady, czyli drobne moduły, montowane na różnych częściach motocykla (m.in. na zbiorniku paliwa czy do ramy). Zbierają one większą część energii w czasie upadku, a jednocześnie chronią powierzchnię lakieru przed ewentualnym zarysowaniem.

Nasze dane teleadresowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]