Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Zakupy

Zamów słoik z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]