Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Zakupy Żywność

Tchibo kapsułki. Więcej szczegółów na cafessima.pl.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i za czasem pozyskała sobie nowych zwolenników. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w urządzeniu, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można cieszyć się pobudzającym napojem.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, ponieważ stworzyło go wiele różnych elementów, m.in. pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Mieszanie tego rodzaju kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui oraz Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach czy hostelach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – z reguły mieści się w przedziale 1-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafejkach w galerii czy w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Za ich sprawą będziemy radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, a jednocześnie podamy znajomym najlepszej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, nie lękając się o ogromne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy są kompatybilne z naszym urządzeniem.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]