Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Kosztowności Zakupy

Potrzebujesz kolczyków na sztyftach? Sprawdź www.bizutik.pl.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, projekt i szlachetne minerały, ale również typ zapięcia. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy, a także te, które bez problemów można nosić na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal równie korzystnie, co prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]