Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Zakupy Żywność

Chcesz kupić kapsułki A Modo Mio? Wejdź na http://tinyurl.com/y7hzayml

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza wciąż pozostaje na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawowca i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Zdobyły one w mgnieniu oka serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu zachwyca smakiem swoich mieszanek, wyznaczając trendy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Stosowane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje wręcz chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży znaleźć można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale tak samo wyróżnia je ciekawy smak.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Padova Cremoso czy Vigoroso Ira), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]