Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Zakupy Zdrowie

Jeśli chcesz kupić maseczkę z przyłbicą, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y6do8xtw

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, na skroś odmieniła nasze życie oraz relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność używania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do sklepu bądź kina, gdzie na ogół napotykamy większą grupę ludzi, musimy bezwzględnie zakładać na usta i nos ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Lekka maseczka wielokrotnego użytku w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje usta i nos, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi plusami są wytrzymałość, komfort i niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu można oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maski podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]