sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Kosztowności Zakupy

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć nieomal wszystko, nadal wiele rzeczy należy kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, pierścionka bądź naszyjnika łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy nabyć obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny bądź za luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru albo wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, wskaże współczesne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na ślub, urodziny czy komunię.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą dodatkowe usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy swój pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu posiadamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]