Czapraki – ochrona dla skóry konia

Hobby i rekreacja Zakupy

Jeśli szukasz czapraków, koniecznie sprawdź horse-trade.pl

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi komfort, a przy tym osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]