Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Usługi branży budowlanej Zakupy

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w drzwi drewniane na wymiar

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści zapewniają konsumentom wysoką jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich niezawodność, będące wynikiem wykorzystania w toku ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o osiągnięcie kilku wartości: zadowolenia konsumenta, najwyższej jakości produktów, całkowitej wygody ich eksploatacji oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – małopolskiego producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują niestandardowych, ale całkowicie funkcjonalnych i solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoki komfort – wydajnie odgradzają od hałasu z zewnątrz oraz tworzą świetną izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich nieprzeciętne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na darmową konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich indywidualnym szkicem, idealnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale też rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]