Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Zakupy

Dowiedz się więcej o słoikach hurt.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do dużych marek, jest to także sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój autorski, ekologiczny lub pyszny wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek i słoików to sposób na redukcję wydatków

Wiadomym jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. oliwę, pasztety czy konfitury, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików i butelek. Dzięki temu także dostanie opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoje, butelki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do przechowywania piwa, soków bądź wina) i słoiczki. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać nabyty towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoikami i butelkami w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]