Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Hobby i rekreacja Zakupy

Szukasz bryczesów? Kliknij tutaj

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale także odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]