Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Zakupy

Jeśli szukasz balonu do wina, skieruj się tutaj.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]