Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Usługi

Zleć serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]