Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Transport, logistyka, spedycja Usługi

Tani parking Balice - pełną ofertę sprawdzisz na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]