Usługi biura rachunkowego – oszczędność i wygoda

Usługi Usługi z zakresu finansów

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów z biura rachunkowego Katowice? Dobrze trafiłeś! Sprawdź brabis.pl.

Dopilnowanie finansów w małych przedsiębiorstwach okazuje się zwykle powodem sporych kłopotów. Mikroprzedsiębiorstwa rzadko są w stanie zatrudnić specjalistyksięgowego na etat, a ich szefowie nie zawsze są gotowi odpowiednio zarządzać budżetem. Szczęśliwie wyjście z tej sytuacji jest prostsze niż sądzi wielu z nas – należy jedynie postawić na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści dzięki temu osiągniemy? Jak zyskać gwarancję tego, że jakość współpracy okaże się satysfakcjonująca?

Nie musisz rekrutować do pracy księgowego – korzystaj z wsparcia biura rachunkowego

Na usługi biura rachunkowego powinniśmy zdecydować się zwłaszcza z uwagi na dobro finansów. Jeżeli zostawimy finanse firmy specjalistom, otrzymamy gwarancję, iż potencjalne kontrole US nie zakończą się nałożeniem kar. Pomoc oferowana przez biuro rachunkowe to też oszczędność funduszy oraz czasu – nie trzeba troszczyć się o finansami samodzielnie, ani rekrutować do pracy specjalisty na pełen etat. Należy też wspomnieć o komforcie, jaki niesie ze sobą taka współpraca. Obecnie nie ma już potrzeby regularnie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, bowiem mnóstwo kwestii można uzgodnić z księgowym korzystając z e-maila.

Jak znaleźć biuro rachunkowe?

Wybierając biuro rachunkowe nie powinno się kierować się wyłącznie jego cenami – nadzwyczaj niskie ceny usług zwykle oznaczają ich niższą jakość. Podczas poszukiwań biura rachunkowego dowiedzmy się, czy jego pracownicy posiadają właściwe certyfikaty, przykładowo certyfikat księgowego wystawiany przez CIK, czyli Centrum Informacji Księgowej lub certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, który wydawało Ministerstwo Finansów do 2014 roku. Dobrze też, jeśli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z zakresu księgowości, świadczy kompleksowe usługi kadrowe, takie jak przygotowanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, sporządzanie raportów płacowych czy wyliczanie składek ZUS.

Nasze dane teleadresowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]