Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Usługi

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą sali do wynajęcia w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne lub plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również przeróżne szkolenia, sympozja i gale dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia wymagają właściwego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie wyprawić imprezę firmową?

O ile nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba sprawdzić oferty wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla wspólników firmy, w trakcie których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach zaplanować event w unikalnym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje prestiż uroczystości. A jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie sali warto wybrać lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj gościom wzorową obsługę

W toku planowania imprezy firmowej nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczone miejsce pysznych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Należy zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i doskonale prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]