sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków

Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Usługi

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – liczy się jego odległość od kościoła oraz pojemność

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli salę taneczną. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość poproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli wybranie menu, udekorowanie stołów i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]