Prowadzisz firmę? Postaw na usługi księgowe

Usługi Usługi z zakresu finansów

Usługi księgowe Katowice - poznaj pełną ofertę

Stosy papierów, tabele liczb i niepewność co do tego, czy wypełnimy je odpowiednio. A niebezpieczeństwo jest duże, gdyż pomyłki w księgowości często owocują dużymi mandatami oraz sporymi trudnościami przedsiębiorstwa. Większość mikroprzedsiębiorstw nie może zaangażować specjaliisty – jego wypłata byłaby wszak wielkim obciążeniem dla niewielkiego budżetu. Jeszcze gorszym wyjściem okaże się niestety prowadzenie finansów samodzielnie – łatwo wówczas o błędy, które, jak napisaliśmy, mogą dać opłakane efekty. Co więc zrobić? Warto zdecydować się na usługi księgowe świadczone przez doświadczone biura rachunkowe.

Usługi księgowe – co to jest?

Usługi księgowe to zarówno uzupełnianie rejestrów operacji, ale także wiele innych spraw, które mogą przysporzyć trudności dla przeciętnego przedsiębiorcy. Zazwyczaj w ramach usług oferowane jest również pełnomocnictwo w kontaktach z instytucjami finansowymi i urzędami. Usługi księgowe to również sprawy wiążące się z kadrami – obliczanie wysokości wynagrodzeń oraz kwestie fiskalne.

Co zyskasz dzięki usługom księgowym?

Na usługi księgowe powinniśmy postawić przede wszystkim dla pewności, jaką nam dają. Nie będziemy musieli denerwować się o to, czy właściwie uzupełniliśmy wszystkie deklaracje, unikając jednocześnie wysokich mandatów. Należy też wspomnieć o tym, że dzisiejsze usługi księgowe są zazwyczaj prowadzone online – a to wiąże się z komfortem i szybkością. Kooperacja z biurem rachunkowym to oprócz tego optymalizacja finansów – jest mniej kosztowna niż opłacenie specjalisty na stałe.

Nasze dane teleadresowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]