Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Dowiedz się, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków. Skieruj się w to miejsce.

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]