Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Transport, logistyka, spedycja Usługi

Parking lotnisko Kraków. Dowiedz się więcej na pandaparking.pl.

Główne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymią popularność, to komfort, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca świata i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki której nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty personelu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Oprócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w wielu wypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]