Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Usługi

Zamów catering na imprezy na lastrada.pl.

Lato obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy co rusz w rozmaitych miastach kraju organizowane są gale, benefisy bądź konferencje. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i apetyczny catering. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Zamówiłeś salę na event albo wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik? To super! W tej chwili jednak trzeba zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych przekąsek, gorących dań i napojów. Miej na uwadze, że w czasie istotnych bankietów nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, że goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest ważna – odpowiedni układ stolików, dopasowane ozdoby, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Atutem skorzystania z oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje zachwycające menu, ale także kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy będą dowiezione w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas bankietu. Na życzenie klienta, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W trakcie ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie przekąski, dania i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]