Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Transport, logistyka, spedycja Usługi

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz swobodnie dojechać na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – co zrobić z samochodem?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – strzeżone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.