Konstrukcje ze stali nierdzewnej dla wielu branż przemysłu

Usługi

Elementy ze stali nierdzewnej stanowią podstawę wielu urządzeń i konstrukcji, a cechy fizykochemiczne materiału gwarantują ochronę przed korozją oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Jakie produkty dostarczają producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Produkty ze stali nierdzewnej – sprawdź ofertę

Producent wyrobów ze stali nierdzewnej – firma SpawExpert – wykonuje konstrukcje na potrzeby przemysłu kosmetycznego, chemicznego, farmaceutycznego, jak również branży mleczarskiej, spożywczej i browarniczej. Przedsiębiorstwo tworzy m.in. wsady kominowe, zbiorniki, meble, balustrady oraz inne wyroby charakteryzujące się odpornością na korozję i działanie kwasów. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i dbałość o najmniejszy detal produktu. W ofercie SpawExpert znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele fermentacyjne, jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, leżakowe, a także mieszalniki oraz pasteryzatory. W ofercie znajdują się też wykonane ze stali nierdzewnej wózki, regały, szafy, stoły, wieszaki, okapy wentylacyjne czy półki, a wykonywane meble wspaniale sprawdzają się w branży spożywczej i gastronomicznej, gwarantując utrzymanie norm higieny.

Wyroby ze stali nierdzewnej – postaw na sprawdzonego dostawcę

Elementy ze stali nierdzewnej są nie tylko odporne na korozję, ale mogą również być wykorzystywane w ciężkich warunkach na działanie skrajnych temperatur czy kwasów. Wyroby oferowane przez SpawExpert wykonywane są ze stali pochodzącej od renomowanych dostawców. Firma podejmuje się też realizacji indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonych przez zamawiającego projektów.