Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Usługi

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć okolicznościowych. Kliknij w to miejsce.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także chrzty, komunie czy imprezy z okazji ukończenia pełnoletności. Gdy lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wtedy musimy zamówić odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy typ uroczystości wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei zabawy, w których dużą grupę uczestników będą kilkulatki, a więc chrzty lub komunie, rekomenduje się urządzać w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom również muszą być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim stylu

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie urządzane są tu chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do 130 osób. Z kolei gdy impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez ustawienie oraz dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]