Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Usługi Usługi branży budowlanej

Zgłoś się po poradę do projektanta wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]