Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Usługi

Sprawdź, komu zlecić catering.

Gdy aranżujesz wystawny event prywatny bądź biznesowy, na który chcesz zaprosić dużą ilość gości, zapewne nie będziesz w stanie na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski i napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia najczęściej potrzebują właściwej oprawy również w obszarze potraw. Wszak nie wypada rozstawić na stolikach uczestników po prostu ciasta oraz wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na sugestie

Firmy świadczące usługi cateringu zwykle oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, komunie lub chrzciny, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są dobrze dobrane do wymogów konkretnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się m.in ceną oraz listą dań dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno przedstawić własne oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego rady. Wszak dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego rodzaju to jego praca, więc wieloletnia praktyka w tym obszarze powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – potrawy przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Organizacja potraw choćby dla skromnej liczby gości może być dużym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych istotnych elementów eventu. Daje to również sposobność zaserwowania uczestnikom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają także własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]